Волейбол PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 березня 2016, 15:39
   

10 та 17 березня 2015 року відбувся наступний вид змагань обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з волейболу.

 

 Перший тур змагань серед юнаків проходив на базі спортивного комплексу Державного навчального закладу «Кіровоградське Вище професійно-технічного училища №4».

Разом з господарями в змаганнях брали участь команди професійного ліцею імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова, професійного ліцею побутового обслуговування з міста Кіровограда, ПТУ №36 (смт. Новгородка). Наша команда впевнено здобула перемогу над кожним суперником і виборола місце у фінальній стадії. Фінал відбувся в ВПУ №9, де брали  участь команди професійного ліцею імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова, ВПУ №9 міста Кіровограда, Олександрійський професійний ліцей, ПТУ №11 (м. Ульянівка). У напруженій боротьбі наша команда вибороли друге підсумкове місце.

Змагання серед дівчат проходили на базі Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг. Наші спортсменки вибороли друге місце, поступившись тільки господарям змагань.

Вітаємо дівчат і юнаків з почесним ІІ місцем у змаганнях з волейболу. Наступним видом спартакіади буде баскетбол.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2