КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ III-КУРСУ З ПРОФЕСІЇ «СЛЮСАР З РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ» PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 березня 2016, 14:00

1

29 лютого 2016 року у державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» був проведений конкурс фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Конкурс серед учнів проводився згідно з вимогами державних стандартів професійно-технічної освіти з метою підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчої активності учнів, поглиблення знань щодо сучасних виробничих технологій у сфері обслуговування автомобільного транспорту.
2
        Програма конкурсу передбачала 2 тури:
- 1 тур – теоретичне завдання, що включало виконання 70 тестових завдань із професійно-теоретичних предметів;
- 2 тур – практичні завдання з перевірки умінь та навичок з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» 4-го розряду:
  • 1 завдання – виготовлення шпильки;
  • 2 завдання – ремонт газорозподільного механізму.                                       Усі учні поставились до виконання завдань відповідально, проявили максимум знань з теоретичного навчання та практичні вміння, навички під час виконання  завдань з слюсарних та ремонтних робіт.                                                                                                                                      Журі конкурсу з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» відзначили високий рівень підготовки учасників  конкурсу, глибокі знання та фахову майстерність переможця, призерів конкурсу, їх творчий потенціал, вміння впроваджувати новітні виробничі технології у навчально-виробничий процес.
3
        Переможцем конкурсу став учень групи № 302 Крошка Віталій. Учень має високий рівень навчальних досягнень із загальнопрофесійної підготовки, претендує на отримання  диплому з відзнакою кваліфікованого робітника з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» та великі перспективи у подальшому працевлаштуванні.

Вітаємо учасників та переможця конкурсу!

 

 

 

 

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2