Нумо, дівчата! PDF Друк e-mail
Четвер, 03 березня 2016, 09:55
IMG 4223
        2 березня 2016 року, напередодні свята 8 березня, у спортивній залі державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» шість команд дівчат з першого та третього курсів виборювали звання найгарніших, найспритніших та найкреативніших у спортивно-розважальній грі «Нумо, дівчата!».
IMG 4233
         Учениці наполегливо готувались до змагань, одяглися у яскраві різнокольорові футболки, що додали весняного настрою, мали незвичайні зачіски, емблеми. Команди привітали одна одну, гостей та журі віршами-девізами. Це створило атмосферу свята та викликало бурхливе схвалення.  У конкурсах  «Баскетбольна естафета», «Перенесення постраждалого», «Складання слів», «Господарочка», «Комбінована естафета» дівчата проявили спортивні й життєві вміння.
IMG 4235    IMG 4260    IMG 4254

IMG 4257

Вибух емоцій викликав конкурс «Стрільба з пневматичної гвинтівки», який вимагав швидкості, спритності і влучності.                   Лідером змагань стали дівчата з групи №233, які набрали найбільшу кількість балів, другий результат показала група №231, а третє місце посіла команда групи №132. Учні-переможці отримали грамоти й дипломи. 

IMG 4279  
IMG 4277   IMG 4273 

Вітаємо усіх з весняним святом і присвячуємо їм ці рядки:
Ви завжди прекрасні, граційні, кохані,
Серця зігріває Ваш погляд ясний.
Нехай Вам завжди посміхається доля,
Хай шириться простір для сонячних мрій.

 

 


 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2