Макаронна феєрія PDF Друк e-mail
Середа, 02 березня 2016, 11:25
   

Конкуренція на сучасному ринку праці, вимагає від робітника не лише глибоких теоретичних знань, практичних вмінь та навичок, а й швидкої модернізації, креативності, постійного оновлення, власного досвіду у виробничій сфері.

 29 лютого 2016 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» проведено відкритий урок виробничого навчання з професії «Кухар» з учнями І курсу групи №131 майстром Бондаренко Л.М. на тему «Приготування страв з макаронних виробів».

Лідія Михайлівна доступною, професійною мовою спілкувалася з учнями, ознайомила з сучасними видами макаронних виробів, устаткуванням, демонструвала прийоми технологічної послідовності приготування страв з макаронів, зокрема страви регіонального компоненту.

Учні були поділені на дві команди, які презентували свої дослідницькі проекти «Історія макаронів» і «Сучасні макаронні вироби» та змагались в приготуванні страв. Майбутні кухарі готували різноманітні макарони з овочами, грибами, шинкою, броколі, сиром та родзинками і курагою.

Методика проведення уроку відповідає сучасним вимогам. На уроці були застосовані нові педагогічні та виробничі технології: інформаційно-комунікаційні, проблемно-пошукові, ігрові та інтерактивні. Майстер уміло їх використала на кожному структурному елементі, активізуючи пізнавальну активність своїх учнів. Урок був цікавим та доступним для учнів.

Присутні мали можливість ознайомитися з досвідом роботи майстра. Колеги відзначили високий професійний рівень Бондаренко Л.М. і підкреслили, що подібні заходи розширюють та вдосконалюють професійну компетентність майстра.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2