Puzzle – чергова вершина PDF Друк e-mail
Четвер, 18 лютого 2016, 13:46
pazl
        
       Як  відомо, іноземна мова в житті сучасної молодої людини відіграє дуже важливу роль. Глибокі знання та  багато цікавої, різноманітної інформації можна отримати не тільки під час уроків, а й беручи участь у різних конкурсах та змаганнях.
18 лютого 2016 року 7 учнів нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнській грі з англійської мови Puzzle. Серед них 
IMG 4194

 були новачки, учні груп №101 та №131 А. Лоскутов, Т. Прищепа,       П. Дзюба, М. Синьоок, які вперше вирішили спробувати свої сили у цьому конкурсі, а також учні груп №102 та №131, які мають досвід участі в іграх, олімпіадах і вже досягли в цьому певних успіхів:                О. Шевченко, В. Обжа та Д.  Щелко.

Зміст гри склали завдання з мови, літератури та країнознавства (культури), які вимагали певної ерудиції, кмітливості, миттєвої реакції, уважності, зосередження й, безумовно, почуття гумору. Гра проводилась за завданнями для учнів 10-11 класів. Максимальна кількість балів, яку міг отримати учасник – 70. На виконання завдань відводилося 60 хвилин.
IMG 4214

Координатор  гри у ліцеї Л.В. Сосновська на початку гри побажала учасникам успіхів у підкоренні нової, чергової вершини.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2