Стежками Кобзаря PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 лютого 2016, 09:43
130220162501

Про його життя знято сотні фільмів, телепередач, сюжетів. Людство намагається розгадати феномен його геніальності, перечитує поезії, прагне віднайти щось приховане, нове, міжрядкове. А між тим він залишив нам вічні цінності, заповіти, якими керуємось у прийнятті важливих рішень, іноді навіть не підозрюючи цього, цінності, які будуть актуальними завжди і залишаться нащадкам, бо все, що він говорив – велика правда.
13 лютого 2016 року на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» проведено нагородження переможців обласного  та  ІV етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Урочистості відбулися за участі: заступника  начальника управління  освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної

130220162500

державної адміністрації Дузя Сергія Дмитровича; голови журі ІІІ (обласного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, декана факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидата філологічних наук Кричун Людмили Петрівни; заступника директора комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» Нудного Василя Михайловича; радника засновника благодійної організації «Благодійний фонд Ярослава Бублика» Белінської Христини Олексіївни; вчителів, викладачів української мови і літератури області; учнів, студентів навчальних закладів області. Переможців конкурсу та вчителів-наставників нагороджено подарунками, грамотами  управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації  та подарунками благодійної організації «Благодійний фонд Ярослава Бублика».
Присутні мали можливість відвідати гордість закладу – Шевченківську кімнату, яка сприяла створенню атмосфери творчості та розуміння внеску Т. Шевченка у скарбницю української поезії, у розвитку української літературної мови, у світовий мистецький поступ.

130220162502

Вітаємо з перемогою і нашу ученицю I курсу групи №11 Славську Марину Володимирівну. Бажаємо їй завжди і в усьому перемагати та бути найкращою!
Ніколи не забуваймо про Т. Г. Шевченка. Адже він – це не минуле, а сьогодення. Він невичерпний, незбагненний, вічний як наш народ. Кобзар приходить у наш день, а ми повинні йти у його час. Перечитувати заповіти, дотримуватися порад, які завжди будуть актуальними для нас:
Учітеся, брати мої,
Думайте, читайте,
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2