Ділимося досвідом PDF Друк e-mail
Четвер, 11 лютого 2016, 14:32

IMG 4119

         10 лютого 2016 року на базі ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбувся обласний семінар викладачів суспільствознавчих дисциплін професійно-технічних навчальних закладів. Темою семінару стало актуальне сучасне питання формування громадянськості учнів ПТНЗ засобами суспільних дисциплін.
              Своїм досвідом з цього питання поділилися викладачі ліцею Леся Костянтинівна Чернова та Олена Миколаївна Колечкіна. На відкритому уроці «Канада у ІІ половині ХХ – на початку ХХІ століття» Л.К. Чернова продемонструвала шляхи, форми та методи
IMG 4131
формування громадянськості учнів на уроках історії. Під час обговорення гості та колеги ділилися власним досвідом з теми семінару, зачепивши низку гострих проблем сучасного стану викладання суспільствознавчих дисциплін та вимог до викладання.
IMG 4139
   Досвідом роботи з формування громадянськості в позаурочній роботі поділилася О.М. Колечкіна, продемонструвавши розробки виховних заходів, підсумки дослідницької роботи, результати проектів та їх практичне застосування.
       Під час круглого столу з обміну досвідом були затронуті питання впливу ІКТ на формування громадянськості, використання відео на уроках, нових форм у позаурочній роботі з історії.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2