Театральні традиції нашого ліцею PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 лютого 2016, 13:30

IMG 20160207_153944

Наше місто має гарні театральні традиції, а молоде покоління  залучається до світу прекрасного, відвідуючи нові спектаклі.
7 лютого 2016 року учні ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова», які мешкають у гуртожитку, були запрошені до музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького на перегляд комедії А. Крима «Жіноча логіка».
А. Крим – відомий український сценарист, драматург. Він довірив театру першочитання свого твору. Морально-етичні проблеми комедії є сучасними та актуальними. Це складні стосунки з життям головних героїв, пошуки людського щастя, людські долі, віра.
Роздуми, пригоди, різноманітні кумедні ситуації, в які потрапляє героїня, припали до душі нашим юним глядачам. А ще гра акторів, цікавий сюжет, атмосфера театру, естетичне враження збагатили їх духовно, викликало бажання перетвори.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2