"Здоров'я мати - вік біди не знати" PDF Друк e-mail
Четвер, 04 лютого 2016, 15:48
IMG 4080
       
    04 лютого 2016 року у рамках тижня сприяння  здорового   способу життя та безпеки життєдіяльності на    тему     "Здоров'я мати - вік біди не      знати!"  відбулась    зустріч    учнів з    представниками обласної  інформаційної служби з    актуальних питань жіноцтва    Приймак С.В. та Бражніковою В.С.
IMG 4107
IMG 4093
   Юнаки і дівчата отримали достатній обсяг порад і рекомендацій щодо переваг здорового способу життя та підготовці до створення у майбутньому щасливої благополучної сім'ї. 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2