"Зимовими народними святами" PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 лютого 2016, 14:49
IMG 4067
Кожна нація, кожен народ має свої народні свята, звичаї та обряди, що зміцнюються протягом багатьох століть. У прикметах, прислів’ях, приказках, піснях та іграх втілилися досвід і мудрість, духовне багатство українського народу. 28 січня  учні групи №131 разом з майстром виробничого навчання Бондаренко Л.М. та класним керівником Висоцькою Л.О.  запросили  всіх у віртуальну мандрівку «Зимовими народними святами», де згадали  про історичні витоки народних свят, традиційні ритуали та обряди зимового святкового циклу.

        Заступник директора з навчально-виробничої роботи Валентина Миколаївна Легедза зазначила, що звичаї та обряди – це ті особливі прикмети, за якими розпізнається народ від свого історичного минулого до сьогодення. 

IMG 4019
IMG 4026
        Учні групи згадали про всі зимові свята українського народу, його звичаї, традиції та обряди, театралізовано показали ворожіння на Катерини та Андрія. Свято Миколая, Святий Вечір  та  Різдво Христове показали в дійових особах. У їхньому виконанні звучали колядки та щедрівки українською та польською мовами, інсценізували святкування Щедрого Вечора, Маланки, водіння «кози» та засівання на Василя.
IMG 4044
IMG 4058

Дійство пройшло урочисто. Заступник директора з виховної роботи Микола Григорович Будак  підкреслив, що такі заходи дають можливість доторкнутися до культури наших пращурів та побажав зберігати і примножувати українські традиції.


 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2