Вітаємо з перемогою! PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 лютого 2016, 14:37

 yazuk1   

30 січня 2016 року у Кіровоградському обласному загальноосвітньому навчально- виховному комплексі гуманітарно-естетичного профілю відбулося нагородження  переможців ІІІ етапу XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Мовознавців привітали начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Таборанський Володимир Петрович, представник Ліги українських меценатів Орел Світлана Василівна, заступник директора Кіровоградського інституту післядипломної педагогічної освіти Нудний Василь Михайлович.

yazuk2 

З черговою перемогою привітаймо і нашу ученицю ІІ курсу 231 групи Пастушок Ірину Олександрівну. Бажаємо їй успіхів, натхнення та нових перемог у наступних конкурсах!

За життя Петро Яцик твердив, що не варто слізно нарікати на злих ворогів, які нищили нашу мову, звинувачувати одне одного в недостатньому патріотизмі – це шлях в нікуди. Тож бажаємо вам досягти вершин у нелегкій праці оволодівання рідною мовою.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2