Від вишиванки до кондитерських виробів PDF Друк e-mail
Четвер, 14 січня 2016, 15:25

master klas konditer1

Ключовою фігурою в забезпеченні високої якості професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників є майстер виробничого навчання. Саме він як основа навчально-виробничого процесу повинен бути професіоналом найвищого рівня, а коли йдеться про навчання за професіями «Кухар. Кондитер», то й неабияким естетом, комунікабельною, виваженою, доброзичливою, терплячою, обізнаною людиною.

master klas konditer2

12 січня 2016 року  майстер виробничого навчання найвищого робітничого розряду з  кондитерської справи Мороз Т.В. за ініціативи методичної служби провела  майстер-клас  «Використання сучасних виробничих технологій  на уроках виробничого навчання як шлях до формування конкурентоспроможного робітника».

master klas konditer3

Обравши тему «Українські мотиви в оздобленні  кондитерських виробів», Тетяна Василівна використала  традиційні та нові види сировини, пристосувань, інструментів, продемонструвала  прийоми і методи роботи по оформленню тортів, тістечок та пряників у стилі українських мотивів.  При оздобленні  кондитерських виробів  були використані кольори, орнаменти та  польові квіти нашої рідної Кіровоградщини.

master klas konditer4

Така  форма роботи є плідною і за думкою колег необхідною та корисною. Розвиваючи  свою професійну  та педагогічну майстерність, майстер виробничого навчання  підвищує особистий рівень компетентності, щоб надалі передати його  учням. Сьогодні в Україні  проблема розвитку особистості педагога  та його професійної компетентності є завжди  актуальною. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2