Заключний новорічний концерт PDF Друк e-mail
Четвер, 31 грудня 2015, 11:44

koncert zakl 

28 грудня в нашому ліцеї відбувся новорічний концерт. До учнів та викладачів звернувся директор навчального закладу М.І.Корецький з найкращими побажаннями. А замісник директора з виховної роботи М.Г.Будак оголосив переможців конкурсу учнів самодіяльності, який проходив під гаслом «Ми віримо в твоє майбутнє, Україно!» побажавши успіхів в прийдешньому 2016 році.

koncert zakl2 

Учасники концерту подарували присутнім щасливі усмішки, справжнє прагнення краси в піснях, новорічному вальсі та інсценізації. Так зустрічаймо Новий Рік в очікуванні здійснення мрій, нових звернень, прагнень, високих устремлінь.

На порозі Рік Новий –

Добрий, світлий, чарівний.

Щастя, злагоду – усе,

Хай до хат він нам несе!  

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2