Декада з професії «Кухар» PDF Друк e-mail
Понеділок, 28 грудня 2015, 12:20
PC100073
З метою підвищення інтересу до обраної професії, піднесення її престижу серед учнів ліцею, виховання пошани до культури і традицій українського народу з 8 по 18грудня 2015 року було проведено декаду з професії «Кухар».

PC100128

В ході проведення декади учні брали активну участь у конкурсі  тематичних стіннівок під гаслом «Етикет в професії». Стіннівки приваблювали яскравістю кольорів, насиченістю корисної та цікавої інформації, прислів’ями та приказками, віршами та гуморесками. Кращі роботи представили учні гр. 232, 131, 132.
         В он-лайн – вікторині «Кулінарний ерудит». Найшвидше справились - Лопата А., Ардунатій А., Машичев Б. (група №233). Цікавим був кулінарний марафон з учнями групи  №131.  Кожен з учасників отримав заохочувальний приз, а переможці - Нікітенко Д., Прищепа Т. та Дзюба П. – подарунки – сюрпризи.
PC100113
Відкрита виховна година «Калейдоскоп забутих істин» розширила знання учнів про роль та значення етикету в житті. Етикетні правила – це маленькі цеглинки, з яких формується імідж, репутація людини.
20151210 123807
Усний журнал підготували учні групи №131 «10 найдорожчих і, найабсурдніших страв світу», учні групи № 231 - «Поїдемо поїмо: світові гастрономічні маршрути».
IMG 0594
Конкурс «Спритний кухар» між  учнями гр. № 132, 133 та 122, який підготували та провели працівники бібліотеки імені О.М. Бойченка, учні показали свої знання зі спец предметів, креативність та комунікабельність. Переможцями стали учні групи № 122 з капітаном команди Тарантенковим С.
20151215 150152
Круглий стіл «Осучаснені автентичні страви Кіровоградщини», провели викладачі Висоцька Л.О., Ігнатенко Г.В., Єфімова А.Л. Учні Пошукайло А. (гр№331), Тарасевич О. (гр №231),  Муховська О. (гр №232),  Савілов Д. (гр №233), Коноп Р., Марущук Ю.(гр №121)презентували сучасні страви Кіровоградщини, які готують за стародавніми рецептами.
IMG 3769
Конкурс фахової майстерності був проведений серед учні І - ІІ курсів з професії «Кухар». Його програма передбачала виконання теоретичного та практичного туру. За результатами оцінювання конкурсних завдань переможцем стала Тарасевич Ольга Дмитрівна. На конкурсі були відзначені учні в різних номінаціях.  В номінації "Кращий оригінальний та креативний підхід у приготуванні страви" нагороджено – Букшу Олександра Васильовича. "Гарне оформлення при подачі страви" – Лопату Аліну Анатоліївну, "Демонстрація прийомів і способів виконання роботи" – Шишку Яну Олександрівну, "Відповідна організація робочого місця та дотримання технології приготування страви" – Лім Марію Олексіївну.
IMG 3608
Відкрита виховна година «Вечорниці на свято Андрія» ознайомила присутніх з історією вечорниць, звичаями, обрядами.
Проведений тиждень поглибив знання учнів, сприяв розвитку професійної майстерності, а також національної самосвідомості та самовдосконаленню.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2