Конкурс фахової майстерності серед учні І - ІІ курсів з професії «Кухар». PDF Друк e-mail
Четвер, 24 грудня 2015, 09:51
kuhari1

       23 грудня 2015 року  у державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» було проведено конкурс фахової майстерності серед учні І - ІІ курсів з професії  «Кухар».  Конкурс фахової майстерності серед учнів  проводився згідно з вимогами державних стандартів професійно-технічної освіти з метою підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчої активності учнів, поглиблення знань щодо сучасних виробничих технологій у сфері обслуговування.

          У конкурсі фахової майстерності брали участь  переможці групових конкурсів  з груп № 121, 122, 231, 232, 233.

 Програма конкурсу передбача          

         -          виконання теоретичного туру;

         -          виконання практичного туру.

   kuhari2

       Під час проведення теоретичного туру майбутні кухарі продемонстрували свої знання з спецпредметів  шляхом тестування на персональному комп’ютері.   Практичний тур передбачав виконання завдання, що відповідає  кваліфікаційному рівню ІІІ розряду з професії «Кухар».У практичному турі кожен учасник конкурсу готував дві кулінарні страви.  Всі учні   поставились   до виконання завдань відповідально , проявили максимум знань з теоретичного навчання та практичні уміння, навички ,креативність в оформленні готової страви. 

kuhari3

Члени оргкомітету, журі  конкурсу з професії «Кухар» відзначили  високий рівень підготовки учасників до проведення конкурсу, глибокі знання та фахову майстерність переможця,  призерів конкурсу, їх творчий потенціал та вміння  впроваджувати новітні виробничі технологї у навчально-виробний процесс. Всі присутні на конкурсі  були приємно вражені кулінарними стравами.

kuhari4

За результатами оцінювання конкурсних завдань  переможцем стала Тарасевич Ольга Дмитрівна. На конкурсі були відзначені учні в різних номінаціях.

    В номінації:

"Кращий оригінальний та креативний підхід у приготуванні страви"нагороджено- Букшу Олександра Васильовича.

 " Гарне   оформлення в подачі страви"-

 Лопату Аліну Анатоліївну.

 " Демонстрація прийомів і способів виконання роботи" -

Шишку Яну Олександрівну .

 "Відповідна  організація робочого місця та дотримання технології приготування страви"- Лім Марію Олексіївну.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2