Готуємось до атестації PDF Друк e-mail
Четвер, 24 грудня 2015, 09:34
avtoatestat1   

           Сучасний ринок праці в Україні потребує  робочої сили, яка здатна буде до постійного самонавчання і вдосконалення своїх трудових навичок.   18 грудня  2015 року  провів свій перший відкритий урок виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» випускник «Школи молодого майстра»   Ткач С.С. на тему «Розбирально-складальні роботи. Зчеплення. Коробка передач». 

       Сергій Сергійович доступною, професійною мовою спілкувався з учнями, демонструючи прийоми технологічної послідовності виконання робіт  по розбиранню коробки передач та зчеплення. Разом з учнями здійснював контроль технічного стану деталей з занесенням результатів контролю до звіту. Молодий майстер, володіючи знаннями нових педагогічних технологій, уміло їх використовував на кожному структурному елементі свого уроку, активізуючи  пізнавальну активність своїх учнів.

   avtoatestat2

       На сьогодні оптимальний період оновлення техніки і технологій скорочується до 4-5 років, що вимагає прискорення оновлення своїх знань. Майстру виробничого навчання на уроках з професійно-практичної підготовки   необхідно дати великий обсяг інформації,  навчити новим технологічним прийомам. І для досягнення поставленої мети Ткач С.С. активно використовує елементи педагогічних інновацій проблемного навчання, критичного мислення, які доречно перепліталітаються з інформаційно-комунікаційними та учнівськими практично-орієнтованими проектами.

avtoatestat3   

     У боротьбі за потенційних клієнтів переважна більшість керівників  висуває  високі вимоги до професійних якостей своїх працівників. Останні 2 роки підприємства СТО у своїх кадрових замовленнях рекомендують впроваджувати більш ефективні методи і засоби навчання, європейські освітні програми, які б дозволили  учням не тільки оволодіти знаннями і вміннями, але й розвивати свій світогляд, здатність до постійного самонавчання і вдосконалення  своїх трудових навичок, прийняття креативних рішень, потяг до самоосвіти.

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2