Вечорниці на свято Андрія PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 грудня 2015, 09:35

svyato andriya1
svyato andriya2

   Гей, на наших вечорницях

    Хто сумний – розвеселися!

Співи й танці, небилиці –

Гарні будуть вечорниці.

     17 грудня 2015 року в нашому ліцеї відбулась виховна година «Вечорниці на свято Андрія».

    Майстри виробничого навчання Катана С.Ф. та Гриценко О.О. разом із своїми вихованцями з груп № 233 та № 331 ознайомили присутніх з історією вечорниць на свято Андрія, звичаями, обрядами, які характерні для нього. Перевтілившись у прабабусь та прадідусів, учасники відтворили одну з вечорниць з віршами, загадками, українськими піснями, танцями, ворожінням.

svyato andriya3

  Особливо учням став цікавим обряд ворожіння на Андрія.

 Щедрі «господарі» пригощали своїх гостей варениками, калитою, цукерками.

 Наприкінці заходу всі дівчата отримали подарунки – жартівливе маленьке печиво з іменем судженого.

 З презентації актори-аматори та гості дізнались про календарні українські обряди, зимові свята, значення обрядового хлібу «Калита».

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2