VI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка PDF Друк e-mail
Понеділок, 07 грудня 2015, 14:17

 shevchenko

З 23.11.2015 року по 27.11.2015 року у державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» було проведено І етап VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який включав проведення літературних читань «Україна в творчості Тараса», демонстрації презентацій «Стежками долі Кобзаря», перегляд відеофільмів «Обличчя української історії», «Феномен доби», написання творчої роботи  «Вічні цінності в поезіях Кобзаря».

 Переможцем І етапу Конкурсу за рішенням журі була визнана Славська Марина, учениця групи 11. Побажаймо нашим учням досліджувати поезії Т.Шевченка, черпати народну мудрість, адже Т.Шевченко в історичному розвитку України – явище незвичайне як своєю обдарованістю, так і місцем у літературі, мистецтві, культурі.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2