Будні, що межують з прекрасним PDF Друк e-mail
П'ятниця, 04 грудня 2015, 14:53

koncert1

Мистецтво. Воно задаровує нас красою і музикою. Гарні виступи виконавців з піснями про Україну, кольорові вишиванки на учасниках, гумор П. Глазового, вокальні пісні «Смерека», «Хай живе надія», запальний циганський танок у виконанні Швець Анастасії  учениці групи № 133 прикрасили концертну програму, яка проходила під гаслом «Ми віримо в твоє майбутнє, Україно».

koncert2
koncert3

Хорова пісня групи 102 захопила глядачів щирістю та емоційністю виконання, піднесено звучала поезія напам’ять «Люби свій край!». Завершився наш конкурс, в якому брали участь учні перших курсів. Тож побажаймо нашій молоді відкривати для себе безмежний світ прекрасного, бути відкритими, талановитими, збагачувати себе національною культурою. Учасники готуються до заключного концерту, подарують глядачам нові переживання, причетність до гармонії, найрізноманітніші враження.  

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2