Євроклуб «Ми» на фестивалі «Міжнародний діалог як основа взаєморозуміння» PDF Друк e-mail
Середа, 02 грудня 2015, 12:39

festival 1

Фестиваль «Міжкультурний діалог як основа взаєморозуміння» 26 листопада 2015 року з’єднав молодь – переселенців, лідерів та керівників Євроклубів, представників обласного парламенту дітей, шкільного та студентського самоврядування, лідерів молодіжних організацій, національних діаспор. Фестиваль став заключним етапом проекту «Урегулювання конфліктних ситуацій в молодіжному суспільстві. Мова «без насилля», який реалізовувався ГО «Молодіжне суспільне об’єднання «Центр» в Кіровоградській області в рамках міжнародного проекту «Від руйнування до створення.  

  Шляхи примирення в українському суспільстві» при підтримці Міністерства іноземних справ Німеччини, ГО «Інтеграція та розвиток», активному партнерстві Кіровоградського обласного ЦДЮТ, управлінь комунікації з громадськістю, молоді та спорту, департаменту освіти та науки Кіровоградської облдержадміністрації, Корпусу Миру США в Україні. На цей фестиваль були запрошені і представники Євроклубу «Ми» нашого закладу разом із керівником Зубричевою О.В. Разом з іншими учасниками фестивалю наші євроклубівці мали можливість переглянути документальний фільм 12 Міжнародного фестивалю про права людини та проблеми представників різних культур, які в той же час на диво збігаються з нашими, і показати власне бачення теми фестивалю своїм виступом – літературно-музичною композицією у виконанні учениці 133 групи Грузін Владислави.

festival 3
 festival 2

Окрім цього взяти участь в квесті, на різних станціях якого побувати на майстер-класах - навчитися різних цікавих речей, наприклад, робити орігамі, плести браслети, робити брошки та обереги, під час театрального майстер-класу зробити аналіз різних «неправильних» ситуацій в молодіжному середовищі, які євроклубівці мали виправити, а також навчитися веселого танцю на танцювальній станції. Участь в фестивалі подарувала євроклубівцям цікавий та насичений день, але найголовніше - розуміння, що кожна національність має право на самовираження та прояв своєї культури, а також представники різних націй мають поважати одне одного, адже це є запорукою миру та гармонії. 

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2