УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Євроклуб «Ми» на фестивалі «Міжнародний діалог як основа взаєморозуміння» PDF Друк e-mail
Середа, 02 грудня 2015, 12:39

festival 1

Фестиваль «Міжкультурний діалог як основа взаєморозуміння» 26 листопада 2015 року з’єднав молодь – переселенців, лідерів та керівників Євроклубів, представників обласного парламенту дітей, шкільного та студентського самоврядування, лідерів молодіжних організацій, національних діаспор. Фестиваль став заключним етапом проекту «Урегулювання конфліктних ситуацій в молодіжному суспільстві. Мова «без насилля», який реалізовувався ГО «Молодіжне суспільне об’єднання «Центр» в Кіровоградській області в рамках міжнародного проекту «Від руйнування до створення.  

  Шляхи примирення в українському суспільстві» при підтримці Міністерства іноземних справ Німеччини, ГО «Інтеграція та розвиток», активному партнерстві Кіровоградського обласного ЦДЮТ, управлінь комунікації з громадськістю, молоді та спорту, департаменту освіти та науки Кіровоградської облдержадміністрації, Корпусу Миру США в Україні. На цей фестиваль були запрошені і представники Євроклубу «Ми» нашого закладу разом із керівником Зубричевою О.В. Разом з іншими учасниками фестивалю наші євроклубівці мали можливість переглянути документальний фільм 12 Міжнародного фестивалю про права людини та проблеми представників різних культур, які в той же час на диво збігаються з нашими, і показати власне бачення теми фестивалю своїм виступом – літературно-музичною композицією у виконанні учениці 133 групи Грузін Владислави.

festival 3
 festival 2

Окрім цього взяти участь в квесті, на різних станціях якого побувати на майстер-класах - навчитися різних цікавих речей, наприклад, робити орігамі, плести браслети, робити брошки та обереги, під час театрального майстер-класу зробити аналіз різних «неправильних» ситуацій в молодіжному середовищі, які євроклубівці мали виправити, а також навчитися веселого танцю на танцювальній станції. Участь в фестивалі подарувала євроклубівцям цікавий та насичений день, але найголовніше - розуміння, що кожна національність має право на самовираження та прояв своєї культури, а також представники різних націй мають поважати одне одного, адже це є запорукою миру та гармонії. 

 

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2