Професія будівельника – це нескінченна творчість PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 грудня 2015, 15:51
       Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук. Прекрасно усвідомлювати, що твоя професія необхідна усім людям, що плоди твоєї праці переживуть століття. Про будівельників написано книги, знято кінофільми, складено пісні та вірші. Кожен із них  відчуває гордість за свою працю, вважає її найцікавішою і найкращою серед інших.
Для підвищення інтересу до обраної професії, піднесення її престижу серед учнів ліцею з 16 по 20 листопада 2015 року було проведено тиждень будівельного профілю під гаслом «Професія будівельника – це нескінченна творчість».
1.1
Кожний день тижня був насичений різноманітними заходами.
Конкурс на кращу стіннівку «Моя професія – моя гордість» приваблював  насиченістю цікавої інформації про кожну професію, використанням  новітніх матеріалів та технологій  у будівництві.
Основою професіоналізму є знання, працьовитість, висока майстерність, творчість. Саме на цьому акцентував увагу Комар Іван Іванович на виховному заході «В гостях у ветерана виробництва», що відбувся у групі №113.
2.1
      Цікаво пройшла екскурсія  «Архітектура нашого міста» в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва імені О.М. Бойченка. Учні дізналися багато нового про архітектурну історію  будинків та споруд Кіровограда.
4.1
     Для активізації пізнавальної діяльності учнів була проведена вікторина «Історія розвитку  будівництва»,  в якій взяли участь учні груп  №11, 113, 21, 213, 31.  Переможцями  стали команди  груп  №11, 31.

5.1
       Професіоналізм, натхнення і художній смак педагогічних працівників та учнів дали можливість підготувати  виставку творчої майстерності «Моя професія – творець краси». Тут можна булопобачити фрагменти різногодекору стін, роботи з різьби по дереву, макети гіпсокартонних конструкцій.
    Кульмінацією  тижня стало проведення відкритого виховного заходу «Посвята в будівельники».
6.1 
          Першокурсників привітали викладачі спеціальних дисциплін, майстри виробничого навчання та випускник навчального закладу  Мусихін Микола, який відзначив, що він те тільки здобув професію в ліцеї, але й побачив нові перспективи в житті.   Зараз він навчається в Кіровоградському педагогічному університеті імені Володимира Винниченка і секрет його успіху простий – працьовитість. Микола побажав першокурсникам бути гідними високого звання будівельника. Цікавим та насиченим був тиждень професій будівельного профілю.

  

 

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2