Бажаєм щасливих життєвих доріг PDF Друк e-mail
Четвер, 26 листопада 2015, 09:21
vupysk 1
vupysk 2
     25 листопада 2015 року у державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» відбувся випуск учнівських груп № 431, 432, 433, які отримали дипломи кваліфікованих робітників та атестати про повну загальну середню освіту. У доросле самостійне життя п’ять випускників вирушили з дипломами з відзнакою. У святкуванні взяли участь адміністрація ліцею, батьківський комітет, запрошені гості.
vupysk 4

             З вітальною промовою до випускників звернулись         М.І. Корецький, В.В. Фабрика, Л.О. Чернікова, В.М. Легедза та порадили не зупинятись у навчанні на досягнутому, обирати в житті власну дорогу, самовдосконалюватись, використовуючи для цього знання і вміння, набуті під час навчання у ліцеї.

vupysk 3
      Окремі слова подяки звучали від учнів кожної групи та їх батьків. Хвилюючими були і концертні виступи учнів,  в яких звучали пісні про Україну, поетичні рядки, а завершилось свято піснею про молодість з участю наших випускників. Побажаємо їм відповідальності на життєвій дорозі та  гордо нести почесне ім’я випускника нашого ліцею:  
                                                    Хай доля іскриться, цвіте і не в’яне,
           Хай рветься в політ, мов крило журавля,
  До нових вершин, до мрії, до щастя,
Хай душу наповнять нові відчуття!

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2