Свято рідної мови PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 листопада 2015, 14:07

 241120152400

З 09.11.2015 року по 19.11.2015 року у нашому ліцеї було проведено І етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який включав усний журнал «Президент Ліги українських меценатів», що сприяло усвідомленню відповідальності кожного за збереження і розвиток рідного слова, розширенню знань учнів про відомого українця, мовну гру – конкурс «Слово до слова – складається мова».  Був організований перегляд презентацій, відеороликів «Мова цементує націю», «Мовознавче попурі», проведено інтелектуальну гру «Філологічне рандеву», написання творчої роботи «Мусимо бути європейцями на ґрунті українському», виконання письмових завдань з орфографії, морфології, лексикології, синтаксису, культури мовлення.

241120152392

У творчих роботах учні розкрили тему, висловили думки про місце України серед європейських держав, національні святині, демократичні цінності, розуміння своєї життєвої позиції.  Переможцем стала учениця 231 групи Пастушок Ірина.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2