Моя професія - творець краси PDF Друк e-mail
Четвер, 19 листопада 2015, 15:52
 IMG 2745

19 листопада 2015 року педагогічні працівники та учні державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» з професій будівельного профілю знову запросили своїх колег на  виставку творчої майстерності з теми «Моя професія – творець краси»

Тут можна було подивитися – наскільки талановиті наші учні: представлені роботи  різьби по дереву  (шкатулки, вази, свічники, рамки для картин); декор – оригінальне оформлення стін і стелі, який користується в наші дні найбільшою популярністю.

IMG 2781

Тому на виставці можна було побачити фрагменти різних видів декору стін з  використанням новітніх будівельних матеріалів, обємний трафарет, сграфіто, будівельний квілінг.

 
IMG 2746
Для підготовки робіт з гіпсокартонних конструкцій  були використані новітні технології, що застосовуються у сучасному дизайні. Представлені макети підкреслили творчість  і креативність педагогічних працівників та учнів навчального закладу.
 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2