Зустріч з правоохоронцями міста під гаслом "Ми і закон" PDF Друк e-mail
Четвер, 19 листопада 2015, 14:39
IMG 2709
              18 листопада 2015 року в державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбулась зустріч учнів з Кокошем Сергієм Вікторовичем, майором поліції, начальником сектору у справах дітей Кіровоградського відділу поліції головного управління національної поліції Кіровоградської області, Вовкогоном Сергієм Миколайовичем, майором поліції, старшим інспектором Кіровоградського відділу поліції головного управління національної поліції Кіровоградської області та Лінецьким Олегом Олександровичем, лейтенантом поліції, інспектором Кіровоградського відділу поліції головного управління національної поліції Кіровоградської області на тему: «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх за протиправні дії.»
IMG 2710
        Учні отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.
      Сергій Вікторович, Сергій Миколайович та Олег Олександрович розповіли про те, які саме суспільно небезпечні діяння являють собою
IMG 2713
злочин і які покарання можуть бути застосовані до осіб, що його вчинили, стадії вчинення злочину, добровільну відмову від доведення злочину до кінця, співучасть у вчиненні злочину та кримінальну відповідальність неповнолітніх.
 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2