Зустріч представника міського управління юстиції з учнями PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 листопада 2015, 14:48

 

usticiya

    12.11.2015 р. в державному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» відбулась зустріч заступника начальника міського управління юстиції Литвин Світлани Павлівни з учнями на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». Учнів цікавили стадії вчинення злочинів, обставини, які пом’якшують або  обтяжують покарання,  порядок притягнення до кримінальної відповідальності, види кримінальних покарань неповнолітніх.  Світлана Павлівна дала вичерпні відповіді на всі запитання учнів. Зустріч представників міського управління юстиції з учнями ліцею виховують повагу до законів, Кримінального кодексу, нетерпимість до кримінальних злочинів.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2