Проведення тижня з професії: «Слюсар з ремонту автомобілів» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 листопада 2015, 14:19

 

as2

       Ми вже не уявляємо собі сучасного життя без автомобілів. В Україні широко експлуатуються автомобілі різних марок  провідних автоконцернів світу. Сьогодні автомобілебудування отримало колосальний розвиток і істотно ускладнилося: різко зросла швидкість, підвищилася потужність, економічність, комфортабельність автомобілів, розширилася номенклатура застосованих деталей і збільшилася їхня кількість. Сучасні транспортні засоби мають елементи автоматизації, а більшість іноземних – обладнані комп’ютером.

 

      Щоб підготувати кваліфікованого робітника з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»,   потрібно об’єднати  в єдину систему теоретичні і практичні знання та вміння, поєднати відомості щодо базової будови автомобіля із новітніми технологіями. З метою підвищення інтересу до обраної  професії, піднесення її престижу серед учнів ліцею з  2  по 6 листопада 2015 року в нашому ліцеї було проведено тиждень з професій, пов’язаних з ремонтом  автотранспортних засобів, під гаслом «Все про автомобіль». 

as1

      Відкрився захід конкурсом стіннівок інформаційного й гумористичного змісту, а потім були  презентація учнівського  творчого проекту  «Тюнінг – що це?», виставка технічної творчості,   на якій демонструвалися вироби, виготовлені руками самих учнів під час уроків виробничого навчання, сучасний інструмент для виконання розбирально-складальних, ремонтних робіт та моделі автомобілів  з описом їх характеристик. Кульмінацією тижня стало проведення конкурсу КВК,  у якому брали участь учні груп № 111; № 112; № 301 та № 302. Під час виступу команд груп звучали пісні про автомобілі, були продемонстровані  відеоролики.

as3

       Самі учасники підготували та показали презентації своїх команд й цікавинок про автомобілі.  Учасники проявили себе як знавці марок автомобілів,  дотепно відповідали на запитання, зуміли показати наскільки різнопланово можна розповісти про автомобіль. Такі заходи навчають наших учнів бути відповідальними, акуратними  та надійними, а ще  - дають прекрасну можливість отримати навички спілкування.

 

 

 

 

 

              

          

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2