Євроклуб "Ми" PDF Друк e-mail
Четвер, 12 листопада 2015, 11:54
evroklup1 2   

        3 вересня в нашому ліцеї розпочав свою роботу євроклуб «Ми». Взагалі, Європейський Клуб це формально організована група учнів, які зацікавлені європейською тематикою розширенням своїх знань на тему Європи і Євросоюзу, інтеграційних процесів у Євросоюзі та сучасних проблем, які хвилюють європейське суспільство. Члени Євроклубу добровільно виконують різні роботи у клубі.Кожен член клубу повинен діяти у своєму середовищі на користь і побудову демократичного європейського суспільства. Головною місією клубу є зосередження учнівського суспільства навколо європейських проблем спільної проєвропейської діяльності, створення молодіжних проектів.

   evroklup2

Свою діяльність Євроклуб також направляє на бесіди з батьками, місцевою владою, мешканцями міста шукаючи союзників серед державних установ та громадських організацій. І одразу по створенню Євроклуб долучився до реалізації проекту Обласної Ради Євроклубів «Від руйнування до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві», «Урегулювання конфліктних ситуацій у молодіжному середовищі. Мова «без насилля», що реалізовується у Кіровоградській області Інститутом з міжнародного співробітництва «Асоціація народних університетів Німеччини - DVV International», Інформаційно-дослідницького центру «Інтеграція та розвиток», ГО «Молодіжного громадського об'єднання «Центр», за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Допомагає у розвитку проекту Департамент освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації та партнери проекту: Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, управління комунікацій з громадськістю, управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, Громадська Рада при Кіровоградській облдержадміністрації, Корпус Миру США в Україні.     

evroklup3   

 В рамках цього проекту керівник Євроклубу «Ми» Зубричева О.В. взяла участь в тренінгу «Запобігання конфліктних ситуацій у молодіжному середовищі», у якому взяли участь ще 70 учасників – керівників Євроклубів та голів громадських організацій. Результатом навчання стало проведення тренінгу під час Ради Євроклубів для керівників Євроклубів міста та області на тему проекту. Було обрано тему «Створення ефективної та дієвої команди». Продовжуючи роботу над проектом керівник Євроклубу разом з головою Владиславою Грузин взяли участь в конференції «Діалог як шлях до миру і демократії», де активна молодь обласного парламенту дітей, Ради євроклубів Кіровоградщини, студентського самоврядування, керівники молодіжних організацій, партнери та ментор проекту мали можливість обмінятися думками з даної теми, висловити своє бачення взаєморозуміння,  подивитися і обговорити кращі соціальні відеоролики на тему толерантності. Наступними етапами проекту є створення буклету «Знай свої права. Знай свої можливості» та фестиваль «Міжкультурний діалог як основа взаєморозуміння» в листопаді. Роботи дуже багато, але це приємна і цікава робота. Адже тільки активна громадянська позиція допоможе будувати демократичну мирну Україну!

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2