Керманич української національної культури PDF Друк e-mail
П'ятниця, 30 жовтня 2015, 08:43

teatr1 

29 жовтня в нашому ліцеї відбулось театральна зустріч, присвячена керманичу української національної культури – Михайлу Старицькому та його 175-річчю. Захід розпочався презентацією учениці групи №131 Світлани Чілімової, яка розповіла про дитячі та юнацькі роки майбутнього письменника, дружбу з композитором М. Лисенком, навчання у Полтавській гімназії.

teatr2

В українську літературу він увійшов як поет, автор знаменитої пісні «Ніч, яка місячна», що пролунала на святі та зворушила чарівною мелодією. Справжньою пристрастю Михайла  Петровича став український театр. Він продав свої землі, завод, і вклав 60000 карбованців у театральну справу. «Люблю і шаную  майстерність актора, бо талант – це велика річ. Але потрібно цей талант оправити в дорогоцінне каміння. Тільки на тлі прекрасних декорацій та іншого художнього оформлення може на всю красу розгорнутися талант актора», - писав драматург. Учні підготували уривки з творів «Циганка Аза», «Маруся Богуславка», «За двома зайцями». Учениця групи №131 Віолета Шрамко зіграла роль Марусі Богуславки і представила східний танець, перенісши глядачів до турецького гарему. Тетяна Дулган і Тетяна Прищепа виконали циганський танок, сповнений поетичності та грації, а роль Василя зіграв учень групи №102 Сергій Настасієнко.

teatr3

 Учні з нетерпінням чекали зустрічі з героями твору «За двома зайцями», названого «національним хітом, який вже 125 років з великим успіхом ставиться на сценах драматичних театрів України. М. Старицький показує міщанське середовище, де з’являється клас людей, які захоплюються показним лоском, заради нього поступаються принципами свого життя, своїми традиціями. Цирюльник Голохвастов вирішив уладнати свої економічні справи вигідним одруженням. Він так входить у свою роль, так вірить у власні вигадки, що сам собою стає лише в кінці твору, коли його було викрито. А Проня – головна героїня твору, яка вчилася в пансіоні, знаходить в особі Голохвастова благородного жениха. І звичайно, ми не могли оминути своєю увагою цей аншлаговий твір. Роль Проні зіграла Олена Чередніченко, учениця групи №131, а Голохвастова – Артем Закревський,  учень групи №132. Інсценізації справили враження, гарно були підібрані костюми, атмосфера була затишною і доброзичливою.

teatr5 teatr4

 Завершилась зустріч побажанням відкрити для себе світ театру, прозвучала патріотична пісня «Мій рідний край», яка обєднала всіх.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2