Учня необхідно зацікавити! PDF Друк e-mail
Четвер, 29 жовтня 2015, 16:14
seminar1

Чому учні не завжди із задоволенням навчаються? Причин може бути багато: нудно, нецікаво. На ці та інші запитання спробували відповісти на семінарі вчителі фізики та астрономії. Учня необхідно зацікавити – прийшли до висновку учасники семінару. Як цього досягти?

28 жовтня 2015 року у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» відбувся обласний семінар викладачів фізики та астрономії з теми: «Використання Інтернет-ресурсів на уроках фізики та астрономії». Традиційно відкрила семінар методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Кіровоградської області Наталія Анатоліївна Манукян, яка привітала учасників семінару, ознайомила присутніх із планом роботи і побажала їм плідної праці. З вітальним словом виступила заступник директора з навчальної роботи Лариса Олександрівна Чернікова, ознайомивши присутніх з освітньою діяльністю ліцею, проблемами сьогодення та перспективами розвитку навчального закладу.

seminar2

Досвідом роботи з питань використання Інтернет-ресурсів на уроках природничо-математичних дисциплін нашого ліцею поділився голова методичної комісії Сергій Ілліч Онуфрійчук.

seminar3

Практичну частину семінару було проведено у кабінеті фізики ліцею. Викладач фізики Олексій Вікторович Вихристюк провів відкритий урок «Вага тіла. Перевантаження і невагомість». На уроці панувала доброзичлива атмосфера. Помітно, що викладач багато уваги приділяє мотивації учнів, які ведуть пошукову роботу, виявляють бажання виконувати випереджувальне домашнє завдання. Олексій Вікторович вдало активізує пізнавальну діяльність, спонукає їх до дослідницької роботи, використовує у своїй роботі хмарні технології.

seminar4

Майстер-клас «Використання віртуального планетарію «Stellarium» при вивченні астрономії» провів Сергій Ілліч Онуфрійчук, який розкрив можливості програмного засобу, навів приклади його використання під час проведення лабораторних робіт з астрономії.

Під час заключного слова Наталія Анатоліївна Манукян подякувала організаторам семінару і побажала педагогам творчих злетів, наснаги у роботі та професійного зростання. Гості заходу відзначили велику роботу викладачів фізики ліцею за підготовку семінару та демонстрацію цікавих наробок.

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2