Запрошуємо до чаю PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 жовтня 2015, 07:32
zaproshyemo do chay 1

     Доброю традицією у нашому навчальному закладі стало проводити відкриті виховні заходи. 15 жовтня  2015 року у приміщенні їдальні  був проведений виховний захід для учнів груп №221 та №222 «Запрошуємо до чаю».       

zaproshyemo do chay 4

      Захід відвідали  гості: заступник директора з НВР Легедза Валентина Миколаївна, методист кафедри, психолог та майстри кафедри. Майстри виробничого навчання  Кравець Віта Григорівна та Ворсіна Маргарита Валеріївна ознайомили присутніх з історією поширення чаю, його видами  та чайними традиціями.

zaproshyemo do chay 3

     Група практиків у складі Вороненка Олександра та Забіділіної Тетяни розповіла про правила заварювання чаю. Цікавою була інформація про китайські чаї – чорний чай «Дохун  Паур» та зелений чай «Пуерте», який вирощують у землі, і тому він має специфічний запах та смак.  На рівні з зарубіжними чаями учні приготували чай по-кіровоградськи.

zaproshyemo do chay 2

      Групи творчо підійшли до підготовки заходу, адже використали не тільки відомі загальному  колу сорти чаю, а й оригінальні за смаком та запахом чаї.

zaproshyemo do chay 5

   Всі присутні мали змогу не тільки ознайомитися з виставочними зразками чаю, а й про дегустувати деякі з них.

Захід пройшов цікаво. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2