Осінні фантазії PDF Друк e-mail
Четвер, 01 жовтня 2015, 15:27

osini fantasii 1

Доброю традицією у нашому навчальному закладі стало щороку проводити свято золотої осені, присвячене красі матінки-природи. 1 жовтня  2015 року відбувся конкурс на кращу композицію з квітів, овочів, фруктів «Осінні фантазії», в якому взяли участь учні трьох курсів. Вражає тематика представлених композицій: «Щедра Україна», «Осінні самоцвіти», «Золота рибка бажань», «Квіткові фантазії», «Осінь-це поезія», «Віночок України».

osini fantasii 3

Особливо вразили вироби,  виготовлені у техніці карвінгу – вирізьблені лебеді-кошики та вази з гарбуза (група № 221), зроблена з чорнобривців карта України (група № 132), картина-пейзаж  з різноманітних круп та квітів (група № 133). Креативністю відзначились групи №№101, 102, які вирізали з гарбуза СТО, з яблук та картоплі – автомобілі, з кабачків – літаки. Не менш захоплюючим був і захист представлених витворів. Одягнені у вишиванки учні декламували жартівливі й авторські вірші:

osini fantasii4

Нині осінь нас чарує,

Неповторна, чарівна,

Різні барви нам дарує

І дивує нас вона.

osini fantasii5

Нелегко було визначити переможців, адже, дивлячись на витвори учнівської фантазії, перехоплює дух. Компетентне журі оцінило роботи та визначило найкращі: I місце поділили між собою групи № 221 та №131, друге – №132,133,  третє місце посіли групи №102 і №222.

Цьогорічне Свято осені було надзвичайне, мало гарний творчий задум, наповнило наші серця теплом і радістю.

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2