Школа досвіду PDF Друк e-mail
Середа, 30 вересня 2015, 14:30

shcola docvidy 1

29 вересня  2015 року   ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» гостинно приймав новопризначених  заступників директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ області.  На базі закладу пройшли заняття обласної школи передового досвіду  «Основні аспекти  контролю у системі діяльності заступника директора з навчально-виробничої роботи».

shcola docvidy2

За програмою роботи школи Ольга Валентинівна Стаценко, директор  НМК ПТО у Кіровоградській області, познайомила колег з основними напрямками роботи щодо здійснення контролю в навчально-виробничому процесі закладу та його планування.

shcola docvidy3

Плідно і цікаво провела практичні заняття Тамара Михайлівна Чермісова, методист НМК ПТО.  Поділившись на команди, учасники школи опрацьовували  основні нормативні документи, що регламентують організацією контролю  за навчально-виробничим  процесом. Познайомилися з основними поняттями, як зміст, об’єкт, термін, форми,  підбиття підсумків та узагальнення контролю. Разом визначили мету контролю, методи  та етапи контролю.

shcola docvidy5

Особливо жваво пройшла друга практична частина заняття, яку продовжила   Легедза В.М., заступник директора з НВР закладу. Валентина Миколаївна поділилась  досвідом  роботи з даного питання. Потім запросила колег до свого робочого кабінету,  що стало ще  однією можливістю наочно познайомитися з роботою досвідченого педагога.    Саме така форма допомоги   є актуальною, корисною і результативною в оволодінні професійними компетентностями і   сприяє розвитку майстерності та самовдосконаленню.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2