Шлях до майстерності PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 вересня 2015, 12:04
avtoslusar 1

Проблема формування професійної компетентності та інноваційної культури педагогічних працівників завжди актуальна, тому у  ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» працює школа молодого майстра виробничого навчання  «Шлях до майстерності», у якій доброю традицією стало підвищувати рівень фахової майстерності  педагогічних працівників через наставництво. Саме така співпраця є корисною і результативною, а форма роботи  сприяє професійному зростанню та самовдосконаленню.

avtoslusar 2

24 вересня 2015 року майстер виробничого навчання 1 категорії Михайло Григорович Черний, за планом роботи  школи, провів семінар-практикум для педагогічних працівників  з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» на тему «Вступний інструктаж. Методика пояснення показу прийомів, способів і послідовності виконання завдання на уроках виробничого навчання майстром». 

avtoslusar 3

Обравши тему «Слюсарні роботи», Михайло Григорович показав фрагменти вступного інструктажу, представив власну методику роботи з  учнями, систему розробки послідовного виконання вправ, починаючи від  розміткових робіт, рубання металу, різання, обпилювання, свердління, зенкування і закінчив готовим виробом. Продемонстрував він і застосування нових прийомів і методів, культуру праці.

avtoslusar 4

Така допомога від наставника для молодих майстрів дуже корисна і неоціненна. Це ще одна можливість познайомитися з творчою лабораторією досвідченого педагога. Слухаючи кожне слово, повторюючи дії наставника, учасники вдосконалювали  свої знання, уміння та навички, щоб наступного дня, йдучи на свій урок, бути більш впевненими, досвідченими і отримувати насолоду від праці.                          

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2