Конкурс малюнків PDF Друк e-mail
Четвер, 10 вересня 2015, 12:26

malunki 1

10 вересня 2015 року у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбувся конкурс на кращий малюнок на асфальті під гаслом «Ми різні, але ми єдині і в цьому наша сила!», у якому взяли участь учні нашого ліцею.

malunki 2

Групи зображували калину, герб, писанки, українську хатинку з лелекою на даху, малювали карту України, над якою сходить сонце, анатомічне серце на вишиванці з квіткою у середині. Учні, презентуючи свої роботи, виголошували поезії, співали пісні.

malunki 3

Перше місце поділили групи №№111 і 133 з композиціями «Я і ти однієї крові» та «Воля і Батьківщина», друге – учні груп №№132 і 122 («Разом ми – сила!», «Нас об’єднує мати Україна»), а третє – учні груп №№221 і 11 з однойменною композицією «Україна – єдина».

Роботи переможців відзначаються оригінальністю, змістовністю, художньою майстерністю.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2