Вітаємо з Днем знань! PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 вересня 2015, 10:01
den znan_1
1 вересня 2015 року на плацу державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу   О.С. Єгорова» відбулась урочиста лінійка, присвячена всенародному святу – Дню знань і початку нового 2015-2016 навчального року.
Зі словами привітання звернувся до всіх присутніх директор ліцею Микола Іванович Корецький, який побажав учням наполегливості, старанності та відповідальності, а викладачам – наснаги, нових творчих задумів і звершень.

Щиро прозвучали слова заступника директора з навчальної роботи Лариси Олександрівни Чернікової, яка наголосила на значенні досягнень у житті кожного, адже як стверджує народна мудрість «чим повніше джерело знань, тим глибше ріка життя».

den znan_2

Відбулось покладання квітів до бюсту О.С. Єгорова кращими учнями ліцею Іриною Стебліною та Андрієм Климчуком.

Від гостей слово взяла Алла Анатоліївна Гончаренко, представник засновників компанії «Розумний дім», підкресливши високий професійний рівень наших випускників.

den znan_3

На підтвердження здобутків учнів була запрошена Ольга Рибаченко, випускниця ліцею 2015 року, дипломант Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, яка здобула президентську стипендію.

Також привітали всіх присутніх педагоги Олена Миколаївна Колечкіна і Михайло Григорович Черний та учні Лев Пресняков і Віталій Демидко.

На завершення пролунала пісня «Україна – це я, Україна – це ти» у виконанні керівника вокального гуртка Світлани Олександрівни Коробової.

den znan_4

Право надати перший дзвінок отримала учениця першого курсу групи №131 Олександра Прянічнікова.

Сподіваємось, що для першокурсників наш ліцей стане другою домівкою, а вони своєю активністю і небайдужістю будуть гідно продовжувати найкращі традиції закладу.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2