Урочистості з нагоди вручення дипломів PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 червня 2015, 11:38

vipusk 2015_1

30 червня 2015 року у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбулося урочисте свято з нагоди вручення дипломів випускникам груп за професіями «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Електрослюсар будівельний» та «Слюсар з ремонту автомобілів. Монтувальник шин»

Ведучий привітав усіх присутніх зворушливими словами, наголосивши, що це свято радості, зрілості і розставання: 

vipusk 2015_2

Як непомітно роки промайнули,

Сьогодні вийдеш ти за ліцейний поріг,

Позаду залишилося дитинство,

Попереду – життєвий шлях проліг!

vipusk 2015_3

 Почесними гостями були Сергій Валерійович Танський, голова державної кваліфікаційної комісії з професії «Слюсар з ремонту автомобілів», начальник служби спеціального транспорту Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, Алла Анатоліївна Гончаренко, представник засновників компанії «Розумний дім» та Світлана Олександрівна Луняченко, директор з генерального будівництва компанії «Розумний дім». Вони побажали випускникам щасливої дороги в житті та плідної співпраці з підприємствами. Представники компанії «Розумний дім» вручили сертифікати найкращим стажерам за успішне проходження практики.

vipusk 2015_6

Тепло прозвучали слова директора ліцею Миколи Івановича Корецького, який по-батьківськи дав поради випускникам на майбутнє доросле життя.

Заступник директора з навчальної роботи Лариса Олександрівна Чернікова оголосила наказ «Про вручення документів про освіту», побажавши, щоб дорога стелилася вишитим рушником і була багатою на здобутки.

vipusk 2015_9

Валентина Миколаївна Легедза, заступник директора з навчально-виробничої роботи, відзначила активних випускників, нагородивши від адміністрації закладу грамотами та грошовими преміями, а також подяками їх батьків.

Від імені батьків виступила Оксана Петрівна Ющенко, висловивши слова вдячності педагогічному колективу за турботу та професіоналізм.

vipusk 2015_10

Від випускників слово взяла Ольга Рибаченко, яка подякувала майстрам виробничого навчання за піклування та доброту, запевнивши присутніх, що молоде покоління гідно пройде життєвим шляхом, яким би складним він не виявився.

vipusk 2015_11

Учениця першого курсу Анна Шевченко привітала усіх піснею «Старі фотографії», викликавши ностальгічні почуття.

Україна довіряє молоді свою долю, покладається на її знання, тож щасливої дороги в майбутнє, дорогі випускники!

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2