Шлях до майстерності PDF Друк e-mail
Четвер, 18 червня 2015, 15:00
IMG 1574 
        Поповнення педагогічного колективу молодими майстрами виробничого навчання – подія радісна і в той же час тривожна. Перші перемоги і сумніви, формування паростків педагогічного досвіду і педагогічної майстерності, співпраця з наставниками – це кроки адаптації молодих педагогів у навчальному закладі.
         17 червня 2015 року на базі ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу» був проведений відкритий Всеукраїнський вебінар «Система роботи щодо професійного становлення молодого майстра виробничого навчання». У заході взяли участь директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області Ольга Стаценко, яка розповіла про роботу обласної школи молодого майстра. Поділилась досвідом роботи про роль адміністрації та
IMG 1585
наставників у професійному становленні молодого майстра заступник директора з навчально-виробничої роботи Валентина Легедза, яка наголосила, що потужний людський ресурс і матеріальна база, створена в навчальному закладі, спрямовується на досягнення оптимальних результатів навчання, виховання та розвитку як педагогів, так і учнів.
IMG 1461
          Методист Людмила Борохович розкрила системний підхід у роботі закладу щодо професійного становлення майстра-початківця. Гаслом школи молодого майстра, яка вже три роки працює в ліцеї, стали слова: «Єдиний шлях, що веде до знання, – це діяльність, творчість та професіоналізм». Молоді фахівці починають з вивчення програми, опрацювання плану роботи, тем уроків, а потім створюють власні методичні розробки.  Таким є шлях  зростання професійної майстерності педагогічного колективу. Працювати в освіті сьогодні – це велика честь і відповідальність перед суспільством, перед теперішнім і майбутнім поколіннями.
            Своїми результатами, надбаннями поділилися слухачі школи, молоді майстри Ольга Гриценко, Сергій Ткач, Роман Барабуля, в минулому випускники ліцею. Співпраця з учнями, нові плани, перший проведений відкритий урок, написана методична розробка
Tkach
уроку виробничого навчання, участь у конкурсі фахової майстерності, педагогічних читаннях, відкритих позаурочних заходах – кроки розвитку творчої особистості молоді.
         Всього на годину біля своїх моніторів зібрались заступники директорів з навчально-виробничої роботи, старші майстри, методисти професійно-технічних закладів України, щоб поділитись досвідом роботи з колегами області, презентувати свої надбання. Така форма роботи нова, але вже довела свою ефективність.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2