УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Шлях до майстерності PDF Друк e-mail
Четвер, 18 червня 2015, 15:00
IMG 1574 
        Поповнення педагогічного колективу молодими майстрами виробничого навчання – подія радісна і в той же час тривожна. Перші перемоги і сумніви, формування паростків педагогічного досвіду і педагогічної майстерності, співпраця з наставниками – це кроки адаптації молодих педагогів у навчальному закладі.
         17 червня 2015 року на базі ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу» був проведений відкритий Всеукраїнський вебінар «Система роботи щодо професійного становлення молодого майстра виробничого навчання». У заході взяли участь директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області Ольга Стаценко, яка розповіла про роботу обласної школи молодого майстра. Поділилась досвідом роботи про роль адміністрації та
IMG 1585
наставників у професійному становленні молодого майстра заступник директора з навчально-виробничої роботи Валентина Легедза, яка наголосила, що потужний людський ресурс і матеріальна база, створена в навчальному закладі, спрямовується на досягнення оптимальних результатів навчання, виховання та розвитку як педагогів, так і учнів.
IMG 1461
          Методист Людмила Борохович розкрила системний підхід у роботі закладу щодо професійного становлення майстра-початківця. Гаслом школи молодого майстра, яка вже три роки працює в ліцеї, стали слова: «Єдиний шлях, що веде до знання, – це діяльність, творчість та професіоналізм». Молоді фахівці починають з вивчення програми, опрацювання плану роботи, тем уроків, а потім створюють власні методичні розробки.  Таким є шлях  зростання професійної майстерності педагогічного колективу. Працювати в освіті сьогодні – це велика честь і відповідальність перед суспільством, перед теперішнім і майбутнім поколіннями.
            Своїми результатами, надбаннями поділилися слухачі школи, молоді майстри Ольга Гриценко, Сергій Ткач, Роман Барабуля, в минулому випускники ліцею. Співпраця з учнями, нові плани, перший проведений відкритий урок, написана методична розробка
Tkach
уроку виробничого навчання, участь у конкурсі фахової майстерності, педагогічних читаннях, відкритих позаурочних заходах – кроки розвитку творчої особистості молоді.
         Всього на годину біля своїх моніторів зібрались заступники директорів з навчально-виробничої роботи, старші майстри, методисти професійно-технічних закладів України, щоб поділитись досвідом роботи з колегами області, презентувати свої надбання. Така форма роботи нова, але вже довела свою ефективність.

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2