Кузов – гарна обкладинка автомобіля! А що під нею? PDF Друк e-mail
Вівторок, 26 травня 2015, 15:04
kuzov 1

У певний період настає такий момент, коли людина планує стати щасливим автовласником і придбати собі автомобіль. Після розмірковувань та вибору марки, моделі, комплектації та кольору залишається головне – придбати таке авто, щоб в подальшому використанні не стати постійним клієнтом СТО, а відвідувати його тільки для планового обслуговування.

kuzov 2

Кожен повинен розуміти, що кузов автомобіля – це його найголовніша деталь, якій треба приділити найбільшу увагу при діагностуванні. З плином часу дефекти лакофарбового покриття кузова (іржа, післяаварійні пошкодження) тільки поглиблюються. Незалежно від того, наскільки добре виконаний кузовний ремонт, такі пошкодження скорочують термін служби транспортного засобу. Таким чином, якщо автомобіль перефарбований, його вартість при перепродажу за наявності дефектів буде нижчою.

kuzov 3

26 травня 2015 року майстер виробничого навчання Сергій Сергійович Ткач разом з учнем групи №102 Михайлом Касаткіним (професія «Слюсар з ремонту автомобілів. Монтувальник шин») ознайомили присутніх з можливістю виявити дефекти та стороннє втручання в лакофарбувальне покриття автомобіля за допомогою приладу Tester GL-1.

kuzov 4

Майстер виробничого навчання Юрій Григорович Легур провів вікторину, метою якої було розвинути пізнавальні інтереси майбутніх автослюсарів, підвищення рівня їх інтелектуального розвитку, формування наукових знань, активності та самостійності.

kuzov 5

Не секрет, що навіть в автосалонах бувають випадки, коли намагаються під виглядом нового авто продати автомобіль, на якому вже проводився кузовний ремонт (пошкодження при транспортуванні тощо). Тепер ми вже знаємо як за невеликий проміжок часу можна перевірити стан кузова, тим самим зберегти кошти та не потрапити до рук аферистів.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2