Сучасне будівництво – це фантазія і уміння PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 травня 2015, 11:21
budivelnik 1

Будівельник – професія особлива, шанована та завжди потрібна. З розвитком новітніх технологій праця будівельника стала користуватися ще більшим попитом.

budivelnik 2

Наш навчальний заклад займається підготовкою конкурентоспроможних робітничих кадрів. Бути професійно компетентним фахівцем будівельного профілю – це значить мати творчу уяву, бути креативним, глибоко обізнаним у будівельній справі, здатним планувати свій подальший професійний розвиток.

budivelnik 3

21 травня 2015 року педагогічні працівники та учні з професій будівельного профілю провели захід «Калейдоскоп цікавих будівельних новинок».

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Валентина Легедза, вітаючи присутніх, побажала творчих зростань, сміливих ідей, втілення мрій.

budivelnik 4

Під час заходу учасники презентували гостям новітні види опорядження та матеріали, що використовуються у сучасному дизайні:

- декоративні штукатурки;

- об’ємні трафарети;

- будівельний квілінг;

- декорування стін різними матеріалами.

budivelnik 6

Із залишків будівельного матеріалу учасники виготовили садовий декор.

Презентації завершилися майстер-класом з «будівельного квілінгу» та опорядження поверхонь стін за допомогою трафарету. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2