Тих днів не змовкне слава… PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 травня 2015, 14:11
peremoga 1

8 травня 2015 року, напередодні 70-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, в нашому навчальному закладі відбувся урочистий мітинг. Це данина пам’яті учасникам Великої Вітчизняної війни, які здобули перемогу.

 

peremoga 2

Розпочався мітинг привітанням директора ліцею Миколи Івановича Корецького, який наголосив, що ми у вічному боргу перед тими, чию юність обірвала війна, хто віддав життя за Вітчизну та проявив мужність, силу духу, самопожертву.

peremoga 3

Зі словами вдячності та пошани до ветеранів звернулися викладач предмета «Захист Вітчизни», майор запасу Збройних Сил України Петро Михайлович Шолудько та член волонтерського загону Ольга Рибаченко.   

peremoga 4

Хвилююче прозвучали пісні «Балада про мальви» та «Перемога» у виконанні учениць Анни Шевченко та Дар’ї Сімак.

peremoga 5

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої не знало людство.

peremoga 6

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної війни, із Днем Перемоги, бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2