Похід до театру PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 травня 2015, 08:55
teatr 7_05_1

Скільки б не змінювалось поколінь на землі, вони повинні мати пам'ять – вічну, безмежну, невичерпну. Тому 7 травня 2015 року, напередодні 70-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, учні І-ІІІ курсів нашого ліцею під керівництвом викладачів та майстрів виробничого навчання відвідали Кіровоградський академічний обласний музично-драматичний театр імені М. Л. Кропивницького, де переглянули виставу «Похоронок не було» народного аматорського театру палацу культури «Світлопільський» міста Олександрія.

teatr 7_05_2
teatr 7_05_3

П’єса білоруського автора Зота Тоболкіна про війну 1941-1945 років, але при цьому самої війни в ній немає. У Приуральський тил евакуйовані діти з Ленінграда. У центрі сюжету – 18-річна Настя та її 10-річний брат. На новому місці дівчину призначають листоношею, але вона психологічно боїться розносити похоронки. Тому ховає їх, а від імені вбитого солдата пише його рідним листи, вигадуючи, що це пише медсестра або сам солдат лівою рукою, бо права – поранена.

teatr 7_05_4

Вистава «Похоронок не було» як життя – в ньому є місце і сумного, і смішного.    Це – відмінна вистава, про що свідчили оплески глядачів, які аплодували стоячи. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2