Весняний книговир PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 квітня 2015, 11:17
vistavka knig_1

23 квітня 2015 року учні нашого ліцею відвідали книжкову виставку-ярмарок «Весняний книговир», яка була присвячена Всесвітньому дню книги і авторського права.

Ознайомившись з новинками: книгами письменників, картинами художників; послухавши вірші поетів-земляків, подивившись нагородження молодих літераторів, які стали переможцями премії Валерія Гончаренка, учні взяли участь у Всеукраїнській акції «Купуй книгу – допоможи армії!»

Такі заходи зацікавлюють, мотивують до навчання і переконують, що рідне слово наповнює серця добром і любов’ю, адже гарна книга – це здобуток нашої культури, яка єднає людей, збагачує духовно, виховує найкращі людські якості.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2