Звіт творчих колективів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 квітня 2015, 14:30
IMG 0716
     10 квітня 2015 року в рамках огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів області під гаслом: «Ми віримо в твоє майбутнє, Україно!» відбувся заключний концерт у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова».
Концерт відкрила хореографічна композиція «Ой прийшла весна» у виконанні учнів I і III курсів. Продовжив концерт чудовий вірш Лесі Українки «Давня весна», а  пісня на вірші  Юрія Рибчинського «Дівчина - весна» у виконанні Анни Шевченко об’єднала зал у весняному піднесенні.
Який же концерт без українського гумору? Учні групи 131 Юрій Бабай та Олександр Григоржевський розіграли сценку «Щедрий український даїшник».
IMG 0709 
Завзято прозвучала іронічна українська пісня «Коло річки, коло броду» у виконанні вокальної групи юнаків, яким із задоволенням підспівували дівчата із зали.
IMG 0686 

 

 

       Яскравим та динамічним був виступ учня групи № 231 Олега Годунка, який разом з партнеркою виконали запальний «Джайв».
Цікавим був виступ вокально – інструментального ансамблю, а загальне піднесення залу викликала пісня Наталії Май «Квітуча Україна» у виконанні дівчат з 122 групи. Цю пісню підтримали всі учасники концерту, а останній приспів – увесь зал.
Директор Кіровоградського державного будинку художньої та технічної творчості Ольга Коптєва щиро привітала учасників концерту та учнівський і педагогічний колективи ліцею з успішним концертом, Великодніми святами, подякувала за творчість, співпрацю, побажала подальших успіхів, миру в Україні.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Небесної сотні та героїв, які загинули в АТО.
 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2