Вареники PDF Друк e-mail
Четвер, 02 квітня 2015, 15:05
varenuku1

        Першого  квітня, в день сміху, в ліцеї пройшов веселий фестиваль «Варенички - добренички». Форма вареника нагадує усмішку, тому і свято підняло всім настрій і надало позитивні емоції.

Під час заходу учні групи №232  разом з майстром виробничого навчання Бондаренко Л.М. ознайомили з історією походження вареників, видами тіста та начинок для них. Представили інсценовані гуморески, вірші, загадки, прислів’я.
varenuku22
varenuku6
Усім учням ліцею та педагогічним працівникам вдалося і посмакувати варениками з оригінальними начинками, які готують в різних регіонах України. Кожна група взялась за приготування своїх вареників. Вразили оригінальним смаком кіровоградські вареники гарбузові з сиром та яблуками (групи №131);вареники з особливим ароматом з гречаного борошна, горіхами і насінням (групи №132);  духмяні вареники з гарбузовою начинкою (групи №133); вареники з маком (групи №121);  парові вареники з вишнями (групи №122); вареники з сиром та родзинками, приготовлені на кефірі (групи №231);  полтавські вареники з «піском» (групи № 232); запечені дріжджові вареники з картоплею та печінкою в горщиках (групи №331);  вареники з картопляно-шпинатним пюре і грибами (групи № 332); вареники – «божі хваленики» з бринзою та зеленню (групи № 333).
varenuku4
             Учні груп презентували свої страви та подавали їх у сучасному оформленні з різноманітними соусами, поливками та засмажками.
            Дякували за свято всі: учні та педагоги, а заступник директора з НВР Валентина Легедза підкреслила, що такі заходи дають можливість доторкнутися до культури наших пращурів та побажала зберігати і примножувати українські традиції.
 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2