Театр – це мистецтво відображати життя PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 березня 2015, 14:47
teatr 1

27 березня 2015 року Україна відзначила Всесвітній день театру. У цей день учні І-ІІІ курсів нашого ліцею під керівництвом викладачів та майстрів виробничого навчання відвідали Кіровоградський академічний обласний музично-драматичний театр імені М. Л. Кропивницького.

teatr 2

Як відомо, нове – це добре забуте старе, тож академічний театр ім. Марка Кропивницького презентував глядачам прем’єру 2013 року – водевіль з життя театралів «Дебют провінціалки» (твір Дмитра Ленського у перекладі та сценічній редакції Марка Кропивницького, постановка Євгена Курмана).

teatr 3

Як і передбачає жанр водевілю, на сцені все відбувалося легко, невимушено і під музику. Зал сміявся до кольок у животі – чудернацькі костюми, жива міміка, гіперболізовані до абсурду баталії двох поколінь та вивернутий навиворіт закулісний світ мистецтва не лишив нікого байдужим.

teatr 4

Наші учні не просто насолодилися чудовою грою акторів і відпочили душею, а й знайшли зерно істини у гумористично-сатиричних сценах.

Сподіваємось, що це не останній похід до театру!

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2