Знову перемога! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 березня 2015, 11:05
DSC03204
IMG 6925
    Так можуть з гордістю сказати дівчата і хлопці державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова», які  26 березня 2015 року вибороли у напруженій боротьбі перше місце у змаганнях з волейболу в рамках обласної Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. 

IMG 6909
SAM 4479

    Після жеребкування команда хлопців нашого ліцею та ще восьми команд з міст Кіровограда, Знам’янки, Бобринця, селища міського типу Новгородка провели ігри на базі державного навчального закладу «Кіровоградське вище професійне училище № 4». Наша команда впевнено перемогла суперників у своїй групі та вийшла у фінал. Напружене протистояння з командою ПТУ №12 (м. Знам’янка) завершилося перемогою хлопців з ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» з рахунком 2:0.

DSC03183   
   DSC03202

Не менш напруженими були змагання між командами дівчат. Волейболістки нашого ліцею стали першими в іграх проти команд з ВПУ № 9, Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування, Олександрійського професійного ліцею, а у фіналі перемогли господарів змагань, дівчат з державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» з рахунком 2:1.

Вітаємо дівчат і хлопців з перемогою, а учасникам змагань з інших видів спорту бажаємо успіхів !

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2