З Кобзарем у серці... PDF Друк e-mail
Вівторок, 03 березня 2015, 15:25
amatori 1

Творчість геніїв, які належать різним народам світу, входить до скарбниці великої єдиної вселюдської культури. Загальнолюдськими, як ніколи живими сьогодні, є ідеї творчості Шевченка. Тому 3 березня 2015 року у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї пройшов літературний вечір поетів-аматорів учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Кіровограда, присвячений 175-річниці від першого видання «Кобзаря» та вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка. Активну участь у його проведенні взяла й учениця нашого ліцею Євгенія Хорошко. 

amatori 2

Відкрила захід директор музею, заслужений працівник культури України Наталія Юріївна Агапєєва, яка підкреслила, що Тарас Григорович був і залишається центральною духовною постаттю нашої історії та культури, а 1840 рік для всього українства – це велика дата, коли у всьому світі дізналися про Україну, вперше було подане українське друковане слово. 

amatori 3

Зі словами привітання до присутніх звернувся директор державного Будинку художньої та технічної творчості, заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України Віктор Олексійович Кумпан, наголосивши на тому, що Шевченкова поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Він відзначив, що серед вихованців літературного гуртка КДБХТТ є послідовники Т. Шевченка, які пишуть чудові вірші про видатного поета. Однією з них є й наша учениця. Євгенія Хорошко представила свій вірш «Відкриваючи «Кобзар» на філософсько-патріотичну тему.

amatori 4

Після виступу поетів-аматорів екскурсовод відділу історії Шульга Михайло Валерійович представив виставку «З Кобзарем у серці», гаслом якої стали слова видатного поета: «Діла добрих оновляться, діла злих згинуть». Присутні дізналися про історію видання збірки, побачили унікальні видання «Кобзарів» та інші експонати, що відбивають зв'язок Т. Г. Шевченка з нашим краєм.

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2