Участь у проведенні засідання круглого столу PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 березня 2015, 14:49

komerz tehn_1

На базі Кіровоградського комерційного технікуму 26 лютого 2015 року було проведено засідання круглого столу на тему «Екологічна культура харчування». Наші учні ІІІ курсу (професія «Кухар. Кондитер») разом зі своїми викладачами та майстрами виробничого навчання брали активну участь у проведенні цього заходу.

komerz tehn_2

Учениця Катерина Сидоренко представила тему «Культура харчування», а Анастасія Кротінова підготувала творче повідомлення з теми «Визначення якості і безпека харчової продукції».

Наша делегація на чолі з керівниками груп Єфімовою А.Л. та Полянською І.В. отримала подяки за змістовний, корисний, цікавий матеріал.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2