Зустріч з молодими поетами PDF Друк e-mail
Четвер, 26 лютого 2015, 16:22
molodi poety_1

26 лютого 2015 року відбулась зустріч учнів нашого ліцею з кіровоградськими поетами Артемом Луценком і Сергієм Цигульським, студентами III курсу факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. 

molodi poety_2

Молоді митці слова презентували присутнім дві збірки поезій «До барикад» і «Шепіт Альми». Артем Луценко читав власні поезії «Шторм», «Вівтар», «Сонце», вірші свого товариша Поль Іщука «Саме та самота», «На кшталт бітлз», «Потвора-повтора», а також твори знаних українських поетів В. Симоненка «Я не помру від розпачу», Є.Плужника «Уночі його вели на розстріл», М. Вінграновського «Що робить сонце уночі?». Сергій Цигульський виконував свої пісні під гітару.

molodi poety_3

Особливо вразили поезії зі збірки «До барикад», присвячені подіям на Майдані 2013-2014 років і Небесній Сотні. Навертались сльози під час звучання поезій «Нам пробачать незібрану «йолку», «Віддавали синів на війну», «Зима згоріла в полум’ї боїв», «Упав тиран», «Веди мене крізь барикади», «Молімося». До збірки «Шепіт Альми» увійшли вірші кіровоградських та кримських поетів, об’єднаних почуттям любові до своєї Батьківщини:

molodi poety_4

Не Захід, не Схід – Україна.

Не крайте від серця частину,

Оплаканий берег Криму,-

Єдина держава! Єдина!

(Ганна Дудник)

molodi poety_5

Учні ліцею проводжали поетів оваціями. Такі зустрічі необхідні саме сьогодні, адже в цей час тектонічних зламів у свідомості українців поети, як і журналісти, співаки, письменники, є тією рушійною силою, яка об’єднує людей, розставляючи важливі акценти. Молоді поети відкрили перед нами безкомпромісність поетичного слова, різнобарв’я тем, поліфонію почутті. Це є орієнтиром для сучасної молоді, доказом того, що не поруйнована остаточно гуманітарна аура української нації.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2